Hot

ADMINKY Z BETHEFREE PRCHLY!

12. dubna 2011 v 22:14 | Blogtip

Nad bethefree visí opět velký otazník! Změny na blogu návštěvníky moc neoslovily a proto raději dvě adminky z grafického týmu Bethefree vzaly nohy na ramena! Pláchly na nový grafický web, který nese název diamonddesigns.blog.cz . Na bethefree sice stojí, že adminky z webu neodchází, ale jejich návratu už nikdo nevěří. Udrží se nový web, nebo dopadne jak jeho předchůdce?

Nový český grafický web!

5. dubna 2011 v 21:30 | Blogtip
Česká blogová grafická scéna má nový přírůstek! Je jím web ggraphic.blog.cz, který světlo světa spatřil teprve nedávno.Jeho adminé už ovšem úplnými nováčky nejsou, hlavní adminka Suisen už totiž jedem web vlastnila, možná si ještě nekteří vzpomenete, byl to web sselenadaily.blog.cz .Dnes už ale na něm najdeme pouze článek na rozloučenou! Web na mě udělal poměrně dobrý dojem a doufám, že se v tak velké konkurenci udrží. Ukázky děl z již zmiňovaného webu jsou k vidění níže.

Bethefree • Konec?

22. ledna 2011 v 10:21 | BLOGTIP

Zdá se, že Bethefree opět stagnuje!Grafiky jsme se už dobrých deset dní nedočkali.Jediné spojení bethefree se světem zajišťuje adminka Lulu!Udrží se bethefree na blogové grafické scéně,nebo dopadne jako někteří jeho předchůdci?
 
 

Reklama
© www.blogtip.blog.cz - 2010/2011 I Přísný zákaz kopírování!